Vážíme si Vaší pomoci s ochranou přírody, a tak jsme připravili speciální vánoční dárky k vaší objednávce!

  • produkty do souteze obrazek malyVšechny objednávky darovacích listin vytvořené v období 3. - 10. 12. budou zařazeny do slosování o pět eko balíčků, připravených e-shopem Econea

  • Výherci dárkových balíčků jsou: pan Kušiak, paní Mikešová, paní Nováková, paní Kučerová a pan Sosna. Výherci budou informováni e-mailem. Gratulujeme! 
  • Objednávky ve dnech 10. - 17. 12. v hodnotě nad 200 Kč mají dopravu zdarma

  • Pro věrné dárce, kteří objednali tento i loňský rok nad 300 Kč máme přichystané zvláštní překvapení!

  • Každý dárkový balíček obsahuje přírodní svíčku v recyklovaném skle od The Greatest Candle, 2SIS Tuhé mýdlo Pure bez parfemace i pro nejcitlivější a alergickou pokožku a Hydrophil Bambusový kartáček (soft) ze 100% z obnovitelných zdrojů. 

O e-shopu Econea

Jsme Pavel a Martin. Dva obyčejní muži, kteří začali vnímat, že s naším světem není něco v pořádku. Zatoužili jsme po udržitelnější, zdravější planetě, kde chránit přírodu je samozřejmost. Kde čisté prostředí znamená pro člověka víc než dvacátý pár nových bot.

Začali jsme proto u sebe. V roce 2014 založili e-shop s ekologickými produkty Econea.cz. Každý den skrze něj měníme svět. Spolu s 16 úžasnými kolegy jdeme za tím, co okolí někdy nechápe, ale nám dává obrovský smysl.

Jinakosti a pankáčství se nebojíme. Nejsme ale umanutí aktivisté. Nepřivazujeme se ke stromům na Šumavě ani nešijeme záclony ze slupek od brambor. Věříme však, že každý člověk může dělat krůčky k udržitelnějšímu životu. Že to má smysl. Že skutečná změna musí příjít odspoda. Všechny velké věci totiž měly malé začátky.