Vážíme si Vaší pomoci s ochranou přírody, a tak jsme připravili speciální vánoční dárky k vaší objednávce!

produkty do souteze 2019

  • Objednávky učiněné během 11. - 30. listopadu obdrží slevový kupon v hodnotě 100 Kč na nákup na e-shopu Econea. Kupon je platný při nákupu nad 800 Kč.
  • Všechny objednávky darovacích listin vytvořené v období 1. - 8. 12. budou zařazeny do slosování o pět eko balíčků, připravených e-shopem Econea.
  • VÝHERCI EKO BALÍČKŮ JSOU: Vojtěch Ptáček, Naděžda Johanisová, Aleš Jurčík, Lucie Linhová a Iveta Burianová. Gratulujeme! Výherci budou kontaktováni e-mailem. 
  • Objednávky ve dnech 11. - 17. 12. v hodnotě nad 200 Kč mají dopravu zdarma. 
  • Pro věrné dárce, kteří objednali tento i loňský rok nad 300 Kč máme přichystané zvláštní překvapení!

O e-shopu Econea

Jsme Pavel a Martin. Dva obyčejní muži, kteří začali vnímat, že s naším světem není něco v pořádku. Zatoužili jsme po udržitelnější, zdravější planetě, kde chránit přírodu je samozřejmost. Kde čisté prostředí znamená pro člověka víc než dvacátý pár nových bot.

Začali jsme proto u sebe. V roce 2014 založili e-shop s ekologickými produkty Econea.cz. Každý den skrze něj měníme svět. Spolu s 16 úžasnými kolegy jdeme za tím, co okolí někdy nechápe, ale nám dává obrovský smysl.

Jinakosti a pankáčství se nebojíme. Nejsme ale umanutí aktivisté. Nepřivazujeme se ke stromům na Šumavě ani nešijeme záclony ze slupek od brambor. Věříme však, že každý člověk může dělat krůčky k udržitelnějšímu životu. Že to má smysl. Že skutečná změna musí příjít odspoda. Všechny velké věci totiž měly malé začátky.